Blog

VAŠI ZAMĚSTNANCI V TOM NEMUSÍ BÝT SAMI!

Trápení se kvůli dítěti je nejzávažnější typ stresu pro člověka. Tito vaši zaměstnanci tudíž nefungují v práci ani zdaleka jak by měli a mohli. Pokud se dítě vašeho zaměstnance stane obětí šikany/kyberšikany, nemělo by mlčet.

Prvním důležitým krokem je svěřit se někomu, komu důvěřuje. Všímaví učitelé, kamarádi nebo blízcí členové rodiny mohou zabránit tomu, aby se problém nadále zhoršoval.

S kyberšikanou se lze setkat všude od on-line fór až po #videohry. Pohrdání, zesměšňování, nadávky a pomlouvání, patří mezi nejčastější druhy kyberšikany.

#Kyberšikana je velmi často spojena s běžnou šikanou a dítě ji prožívá obvykle dvojnásobně. Její dopady jsou tím mnohem větší. Jde o velmi těžké psychické trvalé následky, kdy dopady šikany/kyberšikany mohou dovést dítě až k sebevraždě.

VAŠI ZAMĚSTNANCI V TOM NEMUSÍ BÝT SAMI!
Unikátní asistence ELA má ŠPIČKOVÉ odborníky ze všech oblastí života, kteří mimo jiné řeší odborně též kyberšikanu i závislosti na hrách a sociálních sítích.

Poskytněte vašim zaměstnancům nejúčinnější pomoc – nejen pro případy šikany jejich dětí – asistenční ekosystém ELA.

#zastavteŠikanu

Naši odborníci vašim zaměstnancům a jejich dětem pomohou bez ohledu na to, zda je dítě obětí, či agresorem.
Tým ELA – Employer Life Assistant

(zdroj Česká školní inspekce)

Další příspěvky na blogu

ELA přináší employer branding

ELA přináší employer branding

S ELA získáváte prestižní certifikaci “Humane Employer”, která je vstupenkou do klubu elitních, next-gen humánních zaměstnavatelů. Staňte se lídrem pracovního trhu – staňte se „Humane Employer“. ELA EMPLOYER LIFE ASSISTANT - UNIKÁTNÍ PÉČE O ZAMĚSTNANCE! Více o...

Máte doma cvalíka?

Máte doma cvalíka?

Jak poznat rozdíl mezi „baculatostí“ ze které děti vyrostou, a skutečným problémem jménem nadváha? Nadváha obvykle nebývá spojená pouze s nezdravým přejídáním, konzumací nevhodných jídel a nápojů. Jedná se většinou o kombinaci několika různých faktorů. Svůj vliv mohou...

Pomáháme Vám růst a zvyšovat kvalitu Vašeho týmu!

Pomáháme Vám růst a zvyšovat kvalitu Vašeho týmu!

Plnit obchodní plán a dosahovat cíle! Zlepšovat komunikaci a rozvíjení vztahů v obchodním týmu i v rámci kooperace s ostatními odděleními! Rozvíjet motivaci obchodního týmu a tím zlepšovat výsledky firmy! Udržovat pozitivní komunikaci obchodního týmu s klienty a...