Domů » Přehoďte starosti vašich zaměstnanců na ELA odborníky

Přehoďte starosti vašich zaměstnanců na ELA odborníky

KLIDNÁ DOVOLENÁ?… a kde na ni vzít? Jak zajistit financování hypotéky? Kde můžeme ušetřit?

Většina z nás nemá chuť si kazit letní dny chmurnými myšlenkami. Nechceme řešit otázky typu kolik nás doma bude stát elektřina, plyn, kde na to vezmu, do kdy mi platí výhodný tarif, nebo na jaké příspěvky či přídavky má naše rodina nárok, kde můžeme ušetřit, jak si správně nastavit smlouvu s pronajímatelem bytu, abych se nedostal do problémů, jak lze zajistit financování hypotéky, zda mám ty peníze po babičce investovat a zda je to nyní vhodné…

V rámci unikátního asistenčního ekosystému ELA, který mají zaměstnanci firem a jejich rodiny díky vyspěle uvažujícím manažerům zcela anonymně a zdarma k dispozici, ELA odborníci rádi pomohou tyto otázky řešit. Přehoďte starosti vašich zaměstnanců na nás, ať jim je řešíme včas. Každá šťastná vlna se jednou přehoupne a pak byste mohli čelit problémům vašich zaměstnanců daleko větším, jako jsou dluhy či exekuce.

I tutooblast ELA zahrnuje, ale mnohdy je již na šťastné konce opravdu pozdě. Tedy i u dluhů a exekucí platí pravidlo, že čím dřív se rozhoupete problémy řešit, tím se zvyšuje šance na snazší řešení.

Nebuďte na své problémy sami, řešte je s námi!

Váš ELA tým